Nanoplastia
350
1200
Nanoplastia

Nanoplastia - cena

Nanoplastia to zabieg prostujący włosy, który staje się coraz bardziej popularny. Stanowi on alternatywę dla keratynowego prostowania włosów. Nanoplastia gwarantuje jeszcze bardziej spektakularne i natychmiastowe efekty. W odróżnieniu od keratynowego prostowania, zabieg jest w pełni bezpieczny, bowiem produkty wykorzystywane do jego przeprowadzenia nie zawierają formaldehydu. Może więc być z powodzeniem wykonywany u kobiet w ciąży i matek karmiących. Zabieg nanoplastii jest dość czasochłonny, trwa średnio od 3 do 6 godzin. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekty utrzymują się 6-12 miesięcy.
Cena zabiegu nanoplastii waha się od 350 zł do 1200 zł i jest zależna od długości, gęstości i skrętu włosów, wymaganej ilości pracy, czy koniecznym jest zaangażowanie kilku stylistek oraz miasta, renomy i polityki cenowej salonu fryzjerskiego, w którym zabieg wykonujemy.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Keratynowe prostowanie włosów

→ Botoks na włosy

→ Higienizacja zębów


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button