Fish pedicure
30
150
Fish pedicure

Fish pedicure - cena

Fish pedicure in. rybi pedicure lub ichtioterapia jest zabiegiem dość egzotycznym i jednocześnie kontrowersyjnym. Wywodzi się z krajów Dalekiego Wschodu, ale szturmem wdarł się w ofertę salonów kosmetycznych na całym świecie. Podczas zabiegu stopy po uprzednim dokładnym umyciu oraz dezynfekcji są zanurzane w wypełnionym wodą akwarium pełnym małych rybek z gatunku Garra rufa, czyli brzana ssąca. Te słodkowodne rybki z rodziny karpiowatych podczas 15-30-minutowego zabiegu oskubują stopy
z martwego, zrogowaciałego naskórka. Istotnym jest wybór salonu, stawiającego higienę, dezynfekcję oraz kwestie bezpieczeństwa na pierwszym miejscu. Brak należytej dezynfekcji i nieprzestrzeganie zasad higieny może skutkować poważnymi schorzeniami i zakażeniami. Ważnym jest także respektowanie i dobre traktowanie zwierząt wykorzystywanych do zabiegu.
Cena pojedynczego zabiegu fish pedicure waha się od 30 zł do 150 zł. Ostateczny koszt rybiego pedicure zależy od wielkości miasta, renomy i polityki cenowej salonu kosmetycznego, w którym zabieg jest wykonywany oraz tego, czy jest on połączony z innymi zabiegami np. masażem stóp lub pełnym pedicure.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Masaż stóp

→ Badanie podoskopowe

→ Ozonowanie obuwia


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button