Nakrętki plastikowe
0,20
1,60
zł/kg
Nakrętki plastikowe

Nakrętki plastikowe - cena

Na świecie każdego dnia w ciągu 1 sekundy zostaje wyprodukowanych 20 tysięcy butelek plastikowych, które nie są obojętne dla Ziemi. Aby choć w niewielkim stopniu zniwelować skutki tej produkcji, rozwiązaniem jest zbieranie plastikowych nakrętek, które doskonale nadają się do recyklingu. Powszechnym zjawiskiem stały się także akcje ich zbierania głównie w celach charytatywnych, pomocy potrzebującym. Recykling nakrętek polega na przetworzeniu ich przez producenta na granulat, który wykorzystuje się do produkcji rur PCV, różnorodnych opakowań, wiader budowlanych, łopat do śniegu, doniczek, wieszaków na ubrania i wielu innych przedmiotów.
Cena 1 kg nakrętek plastikowych mieści się w przedziale od 0,20 zł do 1,60 zł. Co ciekawe, 1 kg nakrętek to aż około 500 sztuk. Ostateczna cena zależy od konkretnego skupu, tego czy surowiec jest dostarczany przez klienta czy odbierany przez przetwórcę/producenta, notowań oraz zapotrzebowania na surowiec.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Makulatura

→ Bbox bidon

→ Masaż zimnymi kamieniami

 

 


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button