Rakieta do squasha
49
1859,99
Rakieta do squasha

Rakieta do squasha - cena

Squash jest dyscypliną sportową wywodzącą się z Anglii, która cieszy się coraz większą popularnością. Polega na odbijaniu piłki o ścianę za pomocą rakiety, w taki sposób, aby maksymalnie utrudnić przeciwnikowi jej odbicie. Gra odbywa się na korcie zamkniętym ze wszystkich stron ścianami, w wyznaczonym liniami polu. W odróżnieniu od tenisa, linia nie zalicza się do pola, jest więc traktowana jako aut. Co ciekawe, w squasha można grać również w pojedynkę.
Cena rakiety do squasha rozpoczyna się od 49 zł, a kończy na 1859,99 zł. Jednak średni koszt dobrej rakiety to ok. 300-400 zł. Ostateczna cena zależy od miejsca zakupu, jego polityki cenowej, marki, jakości, wagi i balansu produktu, jego wyglądu, a także przeznaczenia - czy jest to produkt dla doświadczonych graczy, czy sprzęt amatorski.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Nauka gry w tenisa

→ Al Rihla

→ Smoczy owoc


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button