Siberian Husky
3000
Siberian Husky

Siberian Husky - cena

Siberian Husky to pierwotna rasa zaklasyfikowana do sekcji północnych psów zaprzęgowych, która pochodzi z rejonu Kołymy w północnej Syberii. Tak popularne słowo "husky" w języku miejscowym znaczy ochrypły i kiedyś określano w ten sposób wszystkie psy używane do ciągniecia sań, obecnie nazwa ta przysługuje jedynie rasie siberian husky.

Psy tej rasy są odważne silne i wytrzymałe, doskonale polują. W naturalnych warunkach ich pożywieniem były resztki z ryb, fok czy też wielorybów, pozostawione przez ludzi. Mają niezwykle żywy temperament, są inteligentne, ale też nie mają instynktu charakterstycznego psom stróżującym, gdyż są bardzo ufne w stosunku do obcych. Husky bardzo łatwo przyzwyczaj się do zmiany miejsca zamieszkania oraz włściciela. Siberian Husky występują w pełnej gamie umaszczeń, po całkowicie białe do czarnych. Wycena dotyczy psa z rodowodem.


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button