Diatermia krótkofalowa
17
35
Diatermia krótkofalowa

Diatermia krótkofalowa (zabieg) - cena

Diatermia krótkofalowa stanowi jedną z najpopularniejszych metod ciepłoleczniczych w fizykoterapii. Zabieg trwa kilka minut i wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości o krótkiej długości fal - dawka termiczna może być przekazana zarówno do tkanek płytkich takich jak tkanka podskórna, jak i do położonych głęboko np. mięśni. Terapia wykorzystywana jest przede wszystkim do redukcji dolegliwości bólowych m.in. w chorobach zwyrodnieniowych czy bólach mięśniowych; poprawy ukrwienia tkanek oraz łagodzenia stanów zapalnych m.in. stawów, pęcherzyka żółciowego, pęcherza moczowego czy gruczołu piersiowego u kobiet karmiących.
Cena zabiegu diatermii krótkofalowej mieści się w przedziale od 17 zł do 35 zł. Ostateczny koszt zależny jest przede wszystkim od miasta, renomy i polityki cenowej placówki medycznej, w której zabieg jest wykonywany oraz klasy i jakości sprzętu wykorzystywanego do zabiegu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kinezyterapia

→ Suche igłowanie

→ Wypożyczenie kul ortopedycznych


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button