Iniekcja kolagenowa
60
150
Iniekcja kolagenowa

Iniekcja kolagenowa - cena

Kolagen stanowi kluczowy składnik tkanki łącznej będącej budulcem nie tylko skóry, ale i ścięgien, więzadeł czy chrząstki. Naturalnie w wyniku starzenia elastyczność oraz sprężystość tkanki łącznej spada, co skutkuje szybszym niszczeniem elastycznych elementów układu ruchu takich jak stawy, ścięgna czy więzadła. Dochodzi do tego również
w wyniku długotrwałych przeciążeń, urazów czy kontuzji. Najlepszą formą terapii kolagenem są iniekcje czyli tzw. zastrzyki dostawowe wykonywane pod kontrolą USG. Dzięki tej metodzie kolagen może zostać podany dokładnie w miejsce, w którym doszło do uszkodzenia naturalnych cząsteczek tej substancji.
Cena iniekcji kolagenowej rozpoczyna się od 60 zł, a kończy na 150 zł. Do ceny zastrzyku należy doliczyć koszt ampułki, który mieści się w przedziale cenowym od 40 zł do 500 zł. Warto wspomnieć, iż zastrzyki dostawowe nie są refundowane przez NFZ i zgodnie ze wskazaniami trzeba je regularnie powtarzać przez dłuższy okres czasu np. w celu redukcji bólu kolana iniekcje muszą być powtarzane 1-2 razy w tygodniu przez ok. 10 tygodni.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Wizyta u ortopedy

→ Koagulogram

→ Zabieg parafinowy na stopy


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button