Toyota Prius V
199 900
244 300
Toyota Prius V

Toyota Prius V (2023) - cena

Toyota Prius piątej generacji wyposażona została w najmocniejszy w historii modelu napęd hybrydowy typu plug-in o mocy 223 KM. Dzięki temu samochód rozpędza się do 100 km/h w 6,7 sekundy, a zasięg w trybie elektrycznym, według normy WLPT wynosi od 72 do 86 km.

Nowy Prius w Polsce dostępny jest w trzech wariantach wyposażenia – Comfort, Prestige oraz Executive. Podstawowa wersja Comfort posiada m.in. system multimedialny Smart Connect z 12,3” ekranem oraz nawigacją, 17” calowe felgi aluminiowe, kamerę cofania, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, przednie i tylne lampy w technologii LED oraz inteligentny kluczyk. W najwyższej wersji wyposażenia Executive pojazd wyposażono w dach z panelami fotowoltaicznymi, który może naładować akumulator i wydłużyć zasięg auta w trybie EV o 8,7 km każdego dnia.

Polski cennik Toyoty Prius piątej generacji rozpoczyna się od kwoty 199 900 zł. Za najlepiej doposażony egzemplarz trzeba zapłacić 244 300 zł. Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie uwzględnia ewentualnych rabatów.

 

Może Cie również zainteresować:

→ Jeep Avenger

→ Toyota Corolla Cross

→ Youtube Premium

 

https://www.toyotanews.eu/images/galleries/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID__/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID_6.jpg

https://www.toyotanews.eu/images/galleries/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID__/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID_9.jpg

https://www.toyotanews.eu/images/galleries/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID__/2022_-_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID_27.jpg

(Fot. materiały prasowe Toyota)

 


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button