Cavapoo
2 000
12 000
Cavapoo

Cavapoo - cena

Cavapoo jest jedną z najpopularniejszych hybrydowych ras psów. Powstała w Australii z połączenia pudla z cavalier King Charles spanielem. Psy te są określane jako rasowe mieszańce czy psy designerskie. Dorosłe cavapoo są małymi psami - mierzą bowiem ok. 25-35cm w kłębie, ich waga to ok. 3-11kg. Ich wielkość jest zależna stricte od odmiany pudla (miniaturowy lub średni). Tak samo jest z umaszczeniem - jest zależne od ubarwienia rodziców szczenięcia. Cavapoo jest psem rodzinnym, lubiącym być w centrum uwagi, bardzo towarzyskim. Co istotne, psy te nie linieją, ich sierść rośnie przez całe życie, są więc idealnymi pupilami dla alergików.
Cena szczenięcia rasy cavapoo oscyluje w granicach od 2 000 zł do nawet 12 000 zł. Ostateczny koszt zwierzęcia zależny jest od hodowli (w Polsce nie istnieje oficjalna hodowla tej rasy), pochodzenia psa, jego wieku, płci oraz wyglądu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Maltipoo

→ Wymiana syfonu w umywalce

→ Wizyta u kardiologa dziecięcego


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button