Aqua spinning
30
45
Aqua spinning

Aqua spinning - cena

Aqua spinning nazywany też aqua cycling, aqua bike lub hydroride to forma zajęć grupowych odbywających się na specjalnych rowerach stacjonarnych, które są zanurzone
w wodzie. Prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora w rytmie bardzo energicznej muzyki. Aqua spinning opiera się głównie o ćwiczenia aerobowe, które w wodnym środowisku są niezwykle skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne, bowiem nie obciążają stawów. Mogą więc być wykonywane z powodzeniem zarówno przez osoby zdrowe, jak i starsze, po przebytych urazach, kontuzjach czy cierpiące na schorzenia układu ruchu. Aqua cycling wspomaga odchudzanie (podczas 45-minutowego treningu można spalić nawet 800 kcal), wzmacnia mięśnie, redukuje cellulit i modeluje sylwetkę. Zajęcia trwają zazwyczaj 45-60 minut, choć dla grup zaawansowanych bywają prowadzone treningi 90-minutowe.
Cena pojedynczych zajęć aqua spinningu oscyluje w widełkach od 30 zł do 45 zł. Ostateczny koszt zależy od miasta, renomy i polityki cenowej ośrodka oferującego takie zajęcia, czasu trwania zajęć i ich poziomu, a także honorowania ewentualnej przysługującej zniżki np. dla emeryta/rencisty. Warto wspomnieć, iż w zdecydowanej większości miejsc możliwym jest wykupienie pakietu - wtedy cena pojedynczych zajęć jest niższa.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Floating

→ Rakieta do squasha

→ Zajęcia Rally-O dla psów


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button