Apple Vision Pro
3499
dolarów
Apple Vision Pro

Apple Vision Pro - cena

Apple Vision Pro to gogle rozszerzonej rzeczywistości lub "przestrzenny komputer" jak nazywa ten produkt firma z Kalifornii. Urządzenie wyposażone jest szereg sensorów i kamer, które skierowane są w stronę otoczenia oraz na twarz użytkownika. Ikony aplikacji wyświetlane są na ekranach zbudowanych z 23 milionów pikseli. Sterowanie funkcjami urządzenia możliwe jest za pomocą głosu, wzroku oraz gestów. Przykładowo - zetknięcie kciuka z palcem wskazującym odpowiada standardowemu kliknięciu myszką.

Główną funkcjonalnością Apple Vision Pro jest nakładanie wirtualnych obiektów na rzeczywisty obraz uwzględniając osoby lub obiekty znajdujące się w sąsiedztwie. Możliwe jest również całkowite przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości.

Niedopracowanym elementem wydaje się być umiejscowienie baterii. Specjalny moduł z akumulatorem chowany jest po prostu w kieszeni i połączony jest z goglami przewodowo. Słabo jak na ultranowoczesne urządzenie.

Koszt zakupu Apple Vision Pro wynosi 3499 dolarów. Produkt do sprzedaży trafi w pierwszym kwartale 2024 roku i na początku dostępny będzie tylko w USA. Na ten moment nie posiadamy informacji, kiedy i w jakiej cenie Apple Vision Pro trafią do Polski.

 

Może Cię również zainteresować:

→ iPad Pro 6 generacji

→ iPhone 14

→ Niszczenie nośników danych

 

The exterior battery of Apple Vision Pro.

(Fot&Video: Apple)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button