Przedszkole prywatne
500
2 000
zł/miesiąc
Przedszkole prywatne

Przedszkole prywatne - cena

Przedszkole jest nazywane drugim domem dziecka, warto więc wybrać placówkę, która zapewni mu odpowiednią opiekę, troskę, ciekawe aktywności oraz rozwój. W przypadku, gdy dziecko z różnych względów nie dostanie się do przedszkola publicznego lub nie chcemy go do takowego posyłać, warto skorzystać z usług świadczonych przez przedszkola prywatne.
Cena miesięcznego czesnego w tego typu placówce oscyluje w granicach od 500 zł nawet do 2 000 zł (niezależne od obecności dziecka). Do kosztu czesnego należy doliczyć również stawkę żywieniową (za każdy dzień obecności dziecka w przedszkolu) w wysokości 12-19,20 zł. Ostateczny koszt uczęszczania dziecka do przedszkola prywatnego jest zależny od lokalizacji, konkretnej placówki oświatowej, a także mnogości i rodzaju oferowanych zajęć dodatkowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Logorytmika

→ Dogoterapia

→ Manicure dla dzieci


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button