Reklama na Times Square
5 000
75 000
dolarów/dzień
Reklama na Times Square

Reklama na Times Square - cena

Times Square to jedno z najpopularniejszych miejsc w Nowym Yorku. Ten trójkątny plac otoczony jest wieżowcami, na których umieszczono liczne multimedialne billboardy. Są one doskonałym nośnikiem marketingowym wykorzystywanym do promocji przez firmy z całego świata, w tym także z Polski. Szacuje się bowiem, że w ciągu jednego dnia, przemieszcza się tam 360 000 osób. 

Przedział cenowy za wynajęcie powierzchni reklamowej na Times Square jest oczywiście ogromny. Możliwe jest wykupienie jednorazowego 15 sekundowego spotu na jednym
z ekranów za 150 dolarów. Na drugim biegunie znajdzie się wyświetlanie reklamy na największym nośniku o wielkości piłkarskiego boiska, za którą trzeba zapłacić nawet 2,5 miliona dolarów/miesiąc.

Najpopularniejsze pakiety reklamowe mieszczą się zazwyczaj w przedziale od 5 000 do 75 000 dolarów/dzień. Ostateczna wysokość ceny zależy oczywiście od wielkości i umiejscowienia wynajętego billboardu, czasu emisji oraz firmy wynajmującej powierzchnię reklamową.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Reklama w telewizji ogólnopolskiej

→ Wielbłąd

→ Lamborghini Revuelto


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button