Alfa Romeo Junior
129 600
183 300
Alfa Romeo Junior

Alfa Romeo Junior - cena

Alfa Romeo Junior (pierwotna nazwa Milano), to najmniejszy model w ofercie włoskiego producenta. Auto jest produkowane w fabryce koncernu Stellantis w Tychach. Cena wyjściowa modelu wynosi 129 600 zł. W takiej konfiguracji pojazd wyposażony jest w silnik mild hybrid o pojemności 1.2 generujący 136 KM mocy. Drugą opcją jest napęd elektryczny oferowany w sprzedaży w dwóch wariantach mocy 156 KM i 240 KM. Maksymalny deklarowany zasięg według normy WLTP wynos 410 km.

Wyposażenie standardowe Alfy Romeo Junior zawiera m.in: automatyczną klimatyzację, 17” felgi aluminiowe, światła Full LED, system multimedialny z ekranem o przekątnej 10” oraz cyfrowy panel zegarów. Najwyższa wersja wyposażenia kosztuje 183 300 zł. Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie uwzględnia ewentualnych rabatów oraz zakupu dodatkowych akcesoriów.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Reklama na Times Square

→ Chicken Box

→ Volkswagen Passat B9

 

(fot. Stellantis)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button