Toyota PROACE Max
172 323
251 412
Toyota PROACE Max

Toyota PROACE Max - cena

PROACE Max to pierwszy model Toyoty z segmentu HDV w Europie. Tym samym japoński koncern motoryzacyjny mocniej zaznacza swoją obecność na rynku samochodów użytkowych na Starym Kontynencie.

Gama silnikowa Toyoty PROACE Max obejmuje silniki Diesla, które w zależności od wersji, mają moc od 120 KM do 180 KM. W ofercie występuje również napęd w pełni elektryczny o mocy 270 KM i zasięgu WLTP do 420 km. Samochód posiada sześć konfiguracji przestrzeni bagażowej, ładowności oraz masy ciągniętej przyczepy.

Podstawowe wyposażenie obejmuje m.in: kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi, dwuosobową kanapę pasażerów, tylne czujniki parkowania, klimatyzację oraz drzwi tylne otwierane pod kątem 180 stopni. Cena wyjściowa Toyoty PROACE Max wynosi 140 100 zł netto (172 323 zł brutto). Za najlepiej wyposażony egzemplarz trzeba zapłacić 204 400 zł netto (251 412 zł brutto). Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie obejmuje ewentualnych rabatów oraz zakupu akcesoriów dodatkowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Nissan Townstar Van

→ Litr jagód

→ Ford Transit Courier II

 

(fot. Toyota)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button