Platforma Max
19,99
69,99
zł/miesiąc
Platforma Max

Platforma Max - cena

Platforma Max, to następca serwisu streamingowego HBO Max. Oferta programowa obejmuje produkcje wytwórni Warner Bros. Discovery, Max Original, HBO, DC Studios oraz grupy TVN. Cena miesięcznej subskrypcji mieści się w przedziale od 19,99 zł do 69,99 zł. Do wyboru są trzy pakiety: podstawowy, standardowy oraz rozszerzony.

Pakiet podstawowy wyceniono na 19,99 zł/miesiąc lub 199 zł/rok, umożliwia on odtwarzanie treści na dwóch urządzeniach z reklamami w jakości Full HD. Pakiet standardowy kosztuje 29,99 zł/miesiąc lub 299 zł/rok i pozwala na odtwarzanie treści również na dwóch urządzeniach w jakości Full HD, ale bez reklam, pobranie do 30 pozycji oraz zawiera kanały HBO, HBO 2 oraz HBO 3. Za pakiet rozszerzony trzeba zapłacić 49,99 zł/miesiąc lub 499 zł/rok i umożliwia on odtwarzanie treści na 4 urządzeniach jednocześnie w jakości Full HD lub 4K, pobranie do 100 tytułów oraz zawiera kanały HBO, HBO 2 oraz HBO 3.

Do każdej z opcji można dokupić również pakiet dodatkowy „Sport i Kanały TV” za 20 zł/miesiąc, dający dostęp do 25 kanałów na żywo (m.in. Eurosport, Discovery Channel, TVN24, Warner TV, Animal Planet, Cartoon Network) oraz transmisji z wybranych wydarzeń sportowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Player

→ Rolex Submariner 2024

→ Toyota Camry IX (2024)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button