Maxus e-Deliver 7
295 000
Maxus e-Deliver 7

Maxus e-Deliver 7 - cena

Maxus e-Deliver 7 to elektryczny samochód dostawczy produkowany przez chiński koncern motoryzacyjny Maxus. Pojazd oferowany jest w sprzedaży z silnikiem
elektrycznym o mocy 204 KM, akumulatorem o pojemności 88 kWh, co pozwala na przejechanie od 310 do 370 km w cyklu mieszanym według normy WLTP. W przyszłości do oferty dołączy wariant o pojemności akumulatora 77 kWh oraz najprawdopodobniej odmiana z tradycyjnym napędem wysokoprężnym.

Wyposażenie standardowe samochodu zawiera m.in. podgrzewaną przednią szybę, system multimedialny z 12” ekranem dotykowym, manualną klimatyzację, światła LED, kamerę cofania, system monitorowania martwego pola w lusterkach oraz przednie i tylne czujniki parkowania.

Cena wyjściowa modelu Maxus e-Deliver 7 wynosi 295 000 zł (239 838 zł netto). Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie obejmuje ewentualnych rabatów oraz zakupu akcesoriów dodatkowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Toyota Proace Max

→ MG3

→ Wypożyczenie kampera

 

(fot. Maxus)

 


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button