Ładowanie samochodu elektrycznego na stacji
1,99
3,50
zł/kWh
Ładowanie samochodu elektrycznego na stacji

Ładowanie samochodu elektrycznego na stacji - cena

Liczba samochodów elektrycznych w naszym kraju stale rośnie. Fakt ten wymusza ciągły rozwój sieci szybkiego ładowania. Obecnie wyróżnić można kilku operatorów, którzy zarządzają wybranymi punktami ładowania. Do najpopularniejszych podmiotów można zaliczyć: Orlen Charge, Tauron, Green Way, Ionity Direct oraz EV+.

Cena ładowania samochodu elektrycznego na stacji mieści się w przedziale od 1,99 zł/kWh do 3,50 zł/kWh. Ostateczny koszt uzależniony jest od operatora, szybkości ładowania, pory dnia podczas której auto ładujemy oraz wybranego pakietu (więcej zapłacimy za ładowanie jednorazowe, mniej za ładowanie ujęte w abonamencie).

Należy pamiętać, że do ceny ładowania 1 kWh może zostać doliczona opłata za postój. Zazwyczaj następuje to po 60 minutach. Wycena dotyczy ładowania samochodu prądem stałym (DC) przez klientów indywidualnych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Wodór

→ Reklama na Times Square

→ Dacia Spring


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button