BYD SEAL U
190 000
203 000
BYD SEAL U

BYD SEAL U - cena

BYD SEAL U to rodzinny SUV napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 218 KM oferowany w sprzedaży w dwóch wersjach wyposażenia: Comfort oraz Design. Wybór wariantu wyposażenia wpływa na pojemność akumulatora oraz zasięg WLTP. Wersja Comfort posiada akumulator o pojemności 71,8 kWh, co przekłada się na 420 km zasięgu WLTP, natomiast wersja Design została wyposażona w akumulator o pojemności 87 kWh, co - według normy WLTP - pozwalana na przejechanie 520 km.

BYD SEAL U w standardzie posiada m.in. światła LED, elektrycznie otwierany szklany dach, 19” felgi aluminiowe, elektrycznie regulowana i wentylowane przednie fotele
z pamięcią, elektrycznie obracany ekran o przekątnej 12,8”, kamerę z widokiem 360 stopni, system inteligentny kluczyk, monitorowanie martwego pola w lusterkach oraz pompę ciepła.

Cena wyjściowa modelu BYD SEAL U wynosi 190 000 zł. Za wersję Design trzeba zapłacić 203 000 zł. Co ciekawe producent nie przewidział dopłaty za lakier, więc za każdy dostępny kolor samochodu zapłacimy tyle samo. Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie uwzględnia ewentualnych rabatów oraz zakupu dodatkowych akcesoriów.

 

Może Cię również zainteresować:

→ BYD SEAL

→ Skoda Superb IV

→ Mastif tybetański

 

(fot. BYD)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button