Renault Symbioz
135 900
168 400
Renault Symbioz

Renault Symbioz - cena

Renault Symbioz to SUV segmentu C pozycjonowany pomiędzy modelami Captur i Austral. Obecnie auto oferowane jest w sprzedaży z napędem hybrydowym E-Tech full
hybrid o pojemności 1.6 i mocy 145 KM. W przyszłości do oferty dołączą dwa napędy mild hybrid. Renault Symbioz dostępne będzie w czterech wersjach wyposażenia: evolution, techno, esprit Alpine oraz iconic.

Konfiguracja podstawowa zawiera m.in. system multimedialny openR link 10,4” z nawigacją, cyfrowy wyświetlacz wskaźników i zegarów 10,25”, 18” felgi aluminiowe, kartę Renault Hands Free, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację, światła w technologii LED oraz indukcyjną ładowarkę.

Cena wersji podstawowej Renault Symbioz wynosi 135 900 zł, za najlepszą konfigurację trzeba zapłacić 168 400 zł. Wycena dotyczy fabrycznie nowego samochodu i nie obejmuje ewentualnych rabatów oraz zakupu akcesoriów dodatkowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Cupra Tavascan

→ Hot Dog na Orlenie

→ Apple TV+

 

(fot. Renault)


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button