Promuj swoją firmę
już od 50 zł rocznie!

 więcej »

Proponujemy Państwu promocję swojej firmy w naszym serwisie. Stawkomat.pl dzięki innowacyjnemu sposobowi prezentacji przedziałów cenowych, stanowi doskonałe narzędzie reklamowe. Każdy klient samodzielnie wybiera pod jakimi wycenami ma się znaleźć jego reklama. Może w ten sposób zaprezentować atrakcyjność cenową swojej działalności. Dzięki temu promowana oferta trafia w sprofilowaną grupę odbiorców, która poszukuje konkretnej wyceny. Pozwala to na skuteczne dotarcie do użytkowników zainteresowanych danymi produktami/usługami itp.

Koszt umieszczenia interaktywnego linku z treścią wybraną przez Państwa zależy od popularności wycen oraz ich zasięgu (rynek lokalny, ogólnopolski). Stawki za reklamę całoroczną wynoszą w zależności od popularności wycen od 50 do 500 zł + VAT rocznie. Maksymalnie pod daną wyceną możemy umieścić 5 interaktywnych tekstów reklamowych. W większości przypadków umieszczamy oferty reklamodawców pod kilkunastoma lub nawet kilkudziesięcioma wycenami naraz. Taka kampania przynosi najlepsze efekty, często za minimalną kwotę 50 zł. Nasze wyceny cieszą się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce google, zarówno dla wyszukiwania lokalnego (np. Mikrodermabrazja twarzy Toruń, cena) jaki i ogólnopolskiego (np. róża z przybraniem, porada prawna online cena, jet grouting cena). Gwarantuje to wysoką ilość odwiedzin, co w efekcie przekłada się na skuteczną promocję Państwa firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

W celu poznania szczegółów oferty oraz opracowania indywidualnej oferty dla Państwa prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przykładowe zastosowanie reklamy:

Współpracujemy m.in z:

                                    

     BUY.BOX