Tlenoterapia
89
350
Tlenoterapia

Tlenoterapia - cena

Tlenoterapia hiperbaryczna to zyskujący coraz większą popularność zabieg z wykorzystaniem specjalnej komory hiperbarycznej, w której pacjent oddycha czystym tlenem o odpowiednim stężeniu podawanym pod ciśnieniem wyższym niż ciśnienie atmosferyczne. Zabieg jest przyjemny, w jego trakcie można słuchać muzyki lub czytać książkę. Mogą z powodzeniem korzystać z niego także dzieci. Tlenoterapia wspomaga rehabilitację kardiologiczną, neurologiczną, pomaga w leczeniu różnych urazów kończyn, niweluje powikłania po zabiegach chirurgicznych, podnosi wydolność organizmu, pomaga w leczeniu miażdżycy, cukrzycy, migren czy astmy.
Zabieg tlenoterapii trwa zazwyczaj 60 minut, choć możliwe są również sesje 90-minutowe.

Cena godzinnego pobytu w komorze hiperbarycznej rozpoczyna się od 89 zł, a kończy na 350 zł, ale dla uzyskania satysfakcjonujących efektów koniecznym jest wykonanie serii zabiegów, zazwyczaj od 10 do kilkudziesięciu (codziennie lub co drugi/trzeci dzień). Zakup pakietu zabiegów wiąże się również z ich niższą ceną. Ostateczny koszt zabiegu zależy od czasu trwania sesji, miasta oraz renomy placówki wyspecjalizowanej w hiperbarii tlenowej, z usług której korzystamy. Warto wspomnieć, iż tlenoterapia w niektórych przypadkach jest refundowana przez NFZ.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kriolipoliza

→ Masaż dźwiękiem

→ Latanie w tunelu aerodynamicznym


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button