Witamy na stawkomat.pl - tu znajdziesz wyceny i rozpiętość stawek, interesujących Cię towarów, dóbr i usług. Wpisz frazę do wyszukiwarki - natychmiast otrzymasz podpowiedzi najnowszych wyników z naszej obszernej bazy. Jeśli nie znaleziono satysfakcjonującej Cię wyceny przejdź do formularza, za pomocą którego Twoje zapytanie trafi na listę do wyceny lub zostanie wycenione przez nasz zespół.

Każdy może współtworzyć i edytować wyceny. Jeśli znasz ceny dla poszukiwanych zapytań lub zauważyłeś nieprecyzyjny przedział cenowy, to za pomocą formularza DODAJ WYCENĘ prześlij aktualne informacje do zatwierdzenia przez administratora Działanie naszego serwisu opiera się na wzajemnej pomocy użytkowników. Każdy z nas posiada jakąś wiedzę cenową, dlatego każdy z nas może dodawać wyceny lokalne (np. ile kosztuje fryzjer męski w Radomiu) lub w ujęciu ogólnym (np. porada prawna online). Stawkomat jest więc w praktyce platformą wymiany cenowych informacji, co w konsekwencji ma przyczynić się do świadomego wyboru najkorzystniejszych cenowo ofert konkretnych produktów/usług .


Stawkomat w trzech krokach:


1. Napisz co chcesz wycenić

Wpisz w wyszukiwarkę to co chcesz wycenić. Może to być nazwa produktu/usługi/badania i sprawdź ile to kosztuje. Jeżeli poszukiwane zapytanie znajduje się w naszej bazie, to zostaniesz przekierowany na stronę prezentującą wyceny w postaci innowacyjnych przedziałów cenowych.


2. Sprawdzaj ceny lub zostaw zapytanie o wycenę

Nic nie znaleziono? Wyszukiwarka zaproponuje Ci, abyś wpisał dokładnie całą frazę w formularzu "Zapytaj o wycenę". Twoje zapytanie trafi na listę fraz oczekujących na wycenę lub zostanie wycenione przez nasz zespół.


3. Dodaj wycenę

Współtwórz z nami cenową bazę danych! Przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ prześlij aktualne wartości cenowe i dziel się z innymi swoimi informacjami!


Jak działa pasek przedziału cenowego?

1. Gdy podano jedną cenę - stanowi ona wycenę bazową (0% na pasku) i nie ma przedziału cenowego (np. 50 zł):

2. Gdy podano dwie ceny, a cena maksymalna jest o połowę wyższa niż minimalna (np. min 100 zł oraz max 150 zł):

3. Gdy podano dwie ceny, a cena maksymalna jest więcej niż dwukrotnie wyższa niż minimalna (np. min 100 zł oraz max 500 zł):


Jak szukać żeby znaleźć?

Wyszukiwarka wycen pomaga znaleźć interesujące Cię wyceny już od pierwszych liter wpisywanych w pole wyszukiwania. Baza danych wycen, jest podczas wpisywania błyskawicznie przeszukiwana i podawane są najświeższe wyniki zanim użytkownik dokończy wpisywać pierwszy wyraz! Należy pamiętać, że w wielu przypadkach wyników jest dużo więcej niż podane natychmiast w spisie pod polem wyszukiwania. W wyszukiwarce wpisujemy konkretne słowa, pomijamy frazy ile kosztuje, cena. Starajmy się, aby zapytanie było możliwie precyzyjne.

W powyższym przykładzie stawkomat błyskawicznie zaproponował najświeższe wyceny odpowiadające frazie "Audi" i aby poznać ceny konkretnego modelu (w naszym przypadku "A3") należy albo kliknąć w link "ROZWIŃ CAŁĄ LISTĘ WYNIKÓW" albo umieścić interesującą nas frazę w cudzysłów: "Audi A3" jak widać poniżej:

Otrzymujemy błyskawicznie pierwsze dziesięć najświeższych wyników dla frazy "Audi A3". Jeśli interesującej nas wyceny nie ma w podręcznym spisie - możemy kliknąć w "ROZWIŃ CAŁĄ LISTĘ WYNIKÓW" aby otrzymać dalsze wyniki oraz możliwość wyboru opcji dodatkowych:

Na stronie wyszukiwania zaawansowanego możemy określić inne kryteria wyszukiwania, oraz zmienić liczbę i kolejność wyświetlanych wyników.


 

Jak zmieniać wyceny?

Zarejestrowany użytkownik, po zalogowaniu ma możliwość edycji wpisów własnych oraz wycen innych użytkowników - na stronie ze szczegółami wyceny należy kliknąć w prawym górnym rogu i wybrać opcję edycji wpisu jak na ilustracji poniżej: