Ciążowa sesja zdjęciowa
300
1150
Ciążowa sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa ciążowa - cena

Sesja brzuszkowa to idealny pomysł na uwiecznienie jednego z piękniejszych okresów w życiu kobiety. Uwiecznienie na fotografiach cudu rozwijającego się pod sercem kobiety jest doskonałą pamiątką na lata. Najlepszym czasem na wykonanie takich zdjęć jest 6-9 miesiąc ciąży. Sesja brzuszkowa trwa zazwyczaj 1,5-3 godziny.
Cena sesji zdjęciowej ciążowej oscyluje od 300 zł do 1150 zł. Ostateczny koszt zależny jest od miasta, renomy, doświadczenia i "prestiżu" fotografa, liczby ujęć, czasu trwania sesji, tzw. pakietu, czyli tego co w sobie zawiera, liczby stylizacji oraz tego czy sesja odbywa się w studio, w plenerze czy w domowym zaciszu klienta. Warto wspomnieć, iż w tej ostatniej opcji, dojazd powyżej określonej przez fotografa liczby kilometrów jest zazwyczaj dodatkowo płatny. Każda odbitka ponad ofertę również jest dodatkowo płatna - średnio jest to koszt 25-60 zł/1 szt.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Sesja zdjęciowa niemowlaka

→ Masaż dla kobiet w ciąży

→ Flower Box


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button