Floating
80
199
zł/h
Floating

Floating - cena

Floating szturmem wdziera się do oferty zabiegowej gabinetów Spa & Wellness na całym świecie. Polega na unoszeniu się bez żadnego wysiłku na powierzchni wody nasyconej solą Epsom w specjalnej kabinie. Podczas zabiegu floatingu osiągany jest stan pełnego relaksu zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Taki stan, ułatwia zaśnięcie i zapewnia mocny, regeneracyjny sen. Co ciekawe, jedna godzina snu w kabinie floatingowej, który dzięki pełnej wyporności jest zupełnie bezpieczny, jest równoznaczna z czterema godzinami snu nocnego. Zabieg floatingu oprócz właściwości relaksacyjnych, jest również doskonałą formą rehabilitacji, skracając okres rekonwalescencji i wspomagając leczenie chorób kręgosłupa, stawów czy mięśni. Jest uwielbiany przez sportowców - skutecznie podnosi efektywność i wydolność. Ponadto, bardzo korzystnie wpływa na stan skóry oraz wspomaga leczenie niektórych chorób dermatologicznych w tym łuszczycy. Zabieg floatingu trwa średnio od 30 do 60 minut.
Cena sesji floatingu w kabinie oscyluje od 80 zł do 199 zł. Ostateczny koszt jest zależny od miasta, renomy i polityki cenowej gabinetu, z usług którego korzystamy oraz długości sesji. Warto wspomnieć, iż gabinety często oferują pakiety zabiegów, wtedy cena jednostkowej sesji floatingu będzie niższa.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kąpiel solankowa

→ Pedicure hybrydowy

→ Malowanie płytek


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button