Mastif tybetański
2 500
15 000
Mastif tybetański

Mastif tybetański - cena

Mastif tybetański należy do najdroższych ras psów na świecie. Jest to potężny, mocny, włochaty pies typu górskiego. Charakteryzuje się silnym, niezależnym usposobieniem, ale jednocześnie potrafi być niezwykle delikatny i czuły dla swoich najbliższych opiekunów. Jest bardzo terytorialny, w związku z tym mastify są doskonałym stróżem domu
i terenu.

Rasa ta powinna być prowadzona przez doświadczonych, silnych i konsekwentnych opiekunów, bowiem nieumiejętnie prowadzony osobnik, może stać się agresywny, a przy rozmiarach tej rasy, łatwo może stać się zagrożeniem nie do opanowania.

Cena szczeniaka rasy mastif tybetański oscyluje w granicach od 2 500 zł do 15 000 zł. Ostateczny koszt zwierzęcia zależny jest od renomy hodowli, pochodzenia
i rodowodu psa, jego wieku, płci, przeznaczenia hodowlanego oraz wyglądu - szczeniaki z czerwonym, rudym lub złotym umaszczeniem są najdroższe.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kot LaPerm

→ Sól Epsom

→ Dogoterapia


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button