Usunięcie migdałków podniebiennych
2 000
8 500
Usunięcie migdałków podniebiennych

Usunięcie migdałków podniebiennych - cena

Usunięcie migdałków podniebiennych to jeden z najczęstszych zabiegów z zakresu laryngologii. Jest on polecany zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy często zapadają na infekcje, w wyniku których struktura migdałków staje się porowata. To właśnie w tych porach gromadzą się drobnoustroje wywołujące wtórne infekcje, prowadzące niekiedy do powstania stanów zapalnych mięśni, stawów czy mózgu. Wskazaniem do zabiegu jest również chrapanie i bezdech senny wywoływany przerostem migdałów. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i trwa około godziny.
Cena zabiegu usunięcia migdałków podniebiennych wykonywanego w prywatnej klinice mieści się w przedziale od 2 000 zł do 8 500 zł. Ostateczny koszt zabiegu zależy przede wszystkim od miasta oraz renomy i polityki cenowej kliniki, w której jest wykonywany.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Badanie polisomnograficzne

→ Leczenie migreny botoksem

→ Terapia peptydowa włosów


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button