Ślub cywilny w plenerze
1 000
Ślub cywilny w plenerze

Ślub cywilny w plenerze - cena

Ślub w plenerze - na plaży, łące czy w górach, to marzenie niejednej pary młodej. Polscy urzędnicy wychodzą naprzeciw pragnieniom par, które ten wyjątkowy dzień chcą przeżyć poza murami urzędu, bowiem cała procedura i formalności są uproszczone do minimum, jedyną przeszkodą w organizacji takiego przedsięwzięcia są znacznie wyższe koszty, w porównaniu do ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zgodnie z przepisami opłata związana z możliwością przeprowadzenia ślubu cywilnego w plenerze nie może być wyższa niż 50% średniego wynagrodzenia.
W większości urzędów opłata ta wynosi 1 000 zł. Warto wspomnieć, iż istnieją dwa wyjątki, w których nie jest pobierana opłata dodatkowa, a mianowicie: ślub odbywa się poza urzędem z powodu zagrożenia zdrowia lub życia (m.in. w szpitalu) lub z powodu pozbawienia wolności (np. w więzieniu).

 

Może Cię również zainteresować:

→ Wsparcie psychologiczne przed randką

→ Ciężki dym

→ Czyszczenie sukni ślubnej


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button