Usunięcie gradówki
300
1500
Usunięcie gradówki

Usunięcie gradówki - cena

Gradówka to przewlekłe zapalenie gruczołu tarczkowego występujące na górnej lub dolnej powiece. Schorzenie to powstaje na skutek zaczopowania się przewodu wyprowadzającego wydzielinę gruczołową, co doprowadza do pojawienia się zaczerwienionego guzka. Leczenie gradówki polega na stosowaniu rozgrzewających okładów oraz wykonywaniu masażu. Jeżeli wymienione metody nie przynoszą rezultatów, to konieczne jest wykonanie zabiegu operacyjnego polegającego na rozcięciu guzka, a następnie usunięciu wydzieliny oraz torebki. Całość wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.
Koszt wykonania leczenia operacyjnego w prywatnych gabinetach okulistycznych mieści się w przedziale cenowym od 300 do 1500 zł. Ostateczny koszt zależy od lokalizacji placówki medycznej oraz stopnia naukowego lekarza wykonującego zabieg. Usunięcie gradówki jest refundowane przez NFZ.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Biometria oka

→ Wizyta u pediatry

→ Demontaż kostki brukowej


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button