Odkomarzanie
100
1000
Odkomarzanie

Odkomarzanie - cena

Komary stanowią grupę niezwykle uciążliwych owadów, których obecność w ogrodzie może skutecznie zniechęcić do wypoczynku. Odkomarzanie jest wykonywane poprzez tzw. zamgławianie przestrzenne. Jest to niezwykle skuteczna metoda polegająca na rozpylaniu preparatu (zazwyczaj chemicznego) na posesji lub innym terenie zielonym (ogród, ogródek działkowy, przestrzenie miejskie, podwórka przedszkolne itp.), na których występuje znaczne nagromadzenie owadów (komarów, meszek, kleszczy). Preparat jest rozpylany na drzewa, krzewy oraz wysokie trawy. Wykorzystywane środki chemiczne są atestowane, ekologiczne i w pełni bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Warto wspomnieć, iż usługa odkomarzania musi być przeprowadzana w sprzyjających warunkach atmosferycznych (tj. bez deszczu oraz silnego wiatru) wczesnym rankiem lub w godzinach wieczornych (usługa wieczorna często podlega dodatkowej opłacie w wysokości ok. 100 zł).
Cena odkomarzania jest ściśle zależna od powierzchni terenu poddanego zamgławianiu i mieści się w następujących przedziałach:

działki do 500m2  od 100zł do 550 zł
działki do 1000m2 od 200 zł do 1000 zł
działki 1000m2-3000m2 od 399 zł do 800 zł

Większe tereny podlegają indywidualnej wycenie. Ponadto na ostateczny koszt usługi wpływ ma także lokalizacja, metody i rodzaj użytego środka, ilość nasadzeń, charakterystyka oraz ukształtowanie terenu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Przegląd gazowego podgrzewacza wody

→ Cyklamen

→ Lampa sollux


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button