Ochrona imprez masowych
25
49
zł/h
Ochrona imprez masowych

Ochrona imprez masowych - cena

Ochrona imprez masowych to klucz zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa uczestników dużych zorganizowanych wydarzeń. W skład szeroko pojętego pojęcia "ochrony" wchodzi przede wszystkim zapobieganie występowaniu różnorodnych zagrożeń; dbanie o bezpieczeństwo uczestników; ochrona porządku publicznego w trakcie wydarzenia; a w razie wystąpienia, szybkie, sprawne i skuteczne niwelowanie zagrożeń. Warto wspomnieć, iż firmy ochroniarskie oferujące tego typu usługi, działają w oparciu o "Ustawę z dnia 20 marca 2009r. o bezpieczeństwie imprez masowych" i muszą być z nią zgodne.
Cena 1 roboczogodziny pracownika ochrony podczas zabezpieczania imprezy masowej rozpoczyna się od 25 zł, a kończy na 49 zł. Ostateczny wymiar płac zależy od konkretnej firmy, charakteru oraz skali wydarzenia oraz kwalifikacji pracownika ochrony.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Badanie psychologiczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń

→ Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach

→ Himars


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button