Kot Neva Masquerade
1 500
8 000
Kot Neva Masquerade

Kot Neva Masquerade - cena

Neva Masquerade to niezwykle piękna i tajemnicza rasa zaliczana do kotów leśnych, wywodząca się od kotów syberyjskich. Charakteryzuje się pierwotnym wyglądem - rasa ta posiada półdługie, gęste futro z charakterystycznym wydatnym kołnierzem oraz kosmykami futra przy uszach, a także bardzo puszysty ogon. Ciało Neva Masquerade jest masywne, umięśnione.

Jedyną cechą odróżniającą tę rasę od klasycznych kotów syberyjskich, jest ich ubarwienie typu colourpoint. "Nevki" mają bardzo silny instynkt, są doskonałymi myśliwymi. Uwielbiają wszelką aktywność fizyczną (nawet w wodzie), ale także intelektualną. Z tego powodu mieszkanie w domu bądź bloku bez możliwości wychodzenia na zewnątrz nie jest dla nich wskazane.

Cena kota rasy Neva Masquerade rozpoczyna się od 1 500 zł, a kończy na 8 000 zł. Ostateczny koszt zależny jest od renomy hodowli, rodowodu kota, jego wieku, płci, przeznaczenia hodowlanego oraz wyglądu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kot syjamski

→ Bilety do Centrum Nauki Experyment

→ Aromaterapia


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button