Konchoplastyka
1 500
5 000
Konchoplastyka

Konchoplastyka (prywatnie) - cena

Konchoplastyka jest zabiegiem laryngologicznym, polegającym na redukcji przerośniętych małżowin nosowych w celu poprawy drożności nosa. Zabieg jest przeprowadzany u pacjentów, którzy zmagają się z częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, chrapaniem, bezdechami, mających problemy z oddychaniem czy węchem.

Konchoplastyka może być wykonywana różnymi metodami np. chirurgiczną (inwazyjna i przez to coraz rzadziej stosowana), radiofalową, laserową lub kriochirurgiczną. Ostatnie trzy wymienione metody są małoinwazyjne, zdecydowanie bardziej komfortowe dla pacjenta, a proces rekonwalescencji i gojenia przebiega w ich przypadku szybciej. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym (choć w rzadkich przypadkach w znieczuleniu ogólnym) i trwa zaledwie 20-40 minut. Warto wspomnieć, iż czasem wraz z zabiegiem konchoplastyki wykonywana jest septoplastyka, czyli korekta skrzywionej przegrody nosowej.

Cena konchoplastyki wykonywanej w warunkach komercyjnych waha się w przedziale od 1 500 zł do 5 000 zł. Ostateczny koszt zabiegu jest zależny od wielkości miasta,  renomy i polityki cenowej kliniki, wybranej metody leczenia oraz stopnia przerostu małżowin nosowych.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Punkcja zatok

→ Aromaterapia

→ Empik Premium


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button