Powłoka tytanowa na samochód
2400
Powłoka tytanowa na samochód

Powłoka tytanowa na samochód - cena

Tytan to lekki metal z wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz dużą odpornością na korozję. Wykorzystywany jest w przemyśle lotniczym, wojskowym, medycznym, okrętowym oraz metalurgicznym. Na jego bazie tworzone są również powłoki tytanowe, które uchodzą za najlepiej zabezpieczające na świecie (najtwardsza z nich porównywana jest grubością do tafli lodu). Wykorzystywane są one również jako zabezpieczenie karoserii samochodów chroniąc pojazd przed zanieczyszczeniami, szkodliwym promieniowaniem UV, mikrouszkodzeniami oraz utrzymując głęboki połysk lakieru.

Koszt wykonania powłoki tytanowej na samochodzie osobowym wynosi od 2400 zł wzwyż i rośnie wraz z rozmiarem pojazdu. Przed położeniem tego rodzaju zabezpieczenia wymagane jest również wcześniejsze przygotowanie lakieru, które wiąże się z dodatkowym wydatkiem rzędu 500-1000 zł.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Obklejenie samochodu folią PPF

→ Toyota C-HR II

→ Czyszczenie dachówki


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button