Biorezonans
140
500
Biorezonans

Biorezonans - cena

Biorezonans to potoczna nazwa Testu Obciążeń MORA pozwalających wykryć różnego typu alergie, pasożyty, grzyby czy roztocza. Jest to nowoczesna forma medycyny alternatywnej opierająca się na założeniu, że każda komórka oraz cząstka (np. wirus, bakteria, grzyby) w ludzkim organizmie posiada określone wzorce częstotliwości. Biorezonans umożliwia wykrywanie zmiennych w tychże częstotliwościach oraz poddawanie ich drganiom i finalny rozpad. Na Test Obciążeń MORA składają się różnorodne testy, w zależności od badanych grup substancji i patogenów. Może być to m.in. test alergiczny, grzybiczy, bakteryjny, wirusowy, test toksyn środowiskowych, homotoksyczny czy wykrywający boreliozę. Badanie biorezonansem polega na całościowej ocenie organizmu poprzez wykonywanie pomiarów w punktach biologicznie aktywnych, czyli meridianach za pomocą elektrod i punktoskopu.
Cena pakietu testów (główne alergeny, pasożyty, grzyby, toksyny, zakwaszenie organizmu i in.) mieści się w przedziale od 140 zł do 500 zł. Ostateczny koszt badania zależy od lokalizacji oraz renomy i polityki cenowej gabinetu medycyny alternatywnej, z usług którego korzystamy.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Badanie żywej kropli krwi

→ Hirudoterapia

→ Licencja na drona


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button