Owczarek australijski
3 000
8 000
Owczarek australijski

Owczarek australijski - cena

Owczarki australijskie zwane potocznie aussie to psy średniej wielkości o nieokiełznanym temperamencie. Mają bardzo dużą wytrzymałość i silny zmysł obronny. Aussie są psami pasterskimi i pracującymi - praca i wszelkie wymagające aktywności są ich pasją. Psy te są bardzo inteligentne i z łatwością uczą się nowych rzeczy. Mają bardzo przyjazne usposobienie i chętnie współpracują ze swoim opiekunem. Aussie mają długą sierść o różnorodnym umaszczeniu - występują umaszczenia podstawowe: czarne, czerwonawe, podpalane lub szare oraz liczne kombinacje barwne np. blue-merle copper (niebieski marmurek z podpalaniem), red tricolor (czekoladowe z podpalaniem i białymi znaczeniami), black copper (czarne z podpalaniem) czy red-merle copper and white (czekoladowy marmurek z podpalaniem i białymi znaczeniami).
Cena szczeniaka owczarka australijskiego oscyluje w granicach od 3 000 zł do 8 000 zł. Ostateczny koszt zwierzęcia zależny jest od renomy hodowli, pochodzenia i rodowodu psa, jego wieku, płci, przeznaczenia hodowlanego, umaszczenia, stanu zdrowia oraz osiągnięć wystawowych i wyników sportowych rodziców miotu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Cane corso

→ Fitness dla psów

→ Masaż logopedyczny


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button