USG gałek ocznych
60
300
USG gałek ocznych

USG gałek ocznych - cena

Ultrasonografia jest jedną z istotniejszych metod diagnostycznych stosowanych w okulistyce. Badanie to powala ocenić wszelkie zmiany zachodzące w oku oraz w jego obrębie, a także sprawdzić parametry takie jak unaczynienie, ruchomość, kształt czy wielkość gałki ocznej. Ponadto USG obrazuje jej wnętrze i przylegające do niej tkanki oczodołu. Badanie jest wskazane w przypadku podejrzenia odwarstwienia siatkówki, obecności mętów w ciele szklistym, ciał obcych czy guzów wewnątrzgałkowych, a także jaskry, torbieli i urazów gałki ocznej oraz w celu kwalifikacji oraz oceny rezultatów pozabiegowych (chirurgicznych lub laserowych). Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne.
Cena USG gałek ocznych oscyluje w granicach od 60 zł do 300 zł. Ostateczny koszt badania zależy od lokalizacji, gabinetu okulistycznego, z usług, którego korzystamy, tego czy badanie dotyczy jednego oka czy obydwu oraz rodzaju USG (czy w projekcji A czy B). Warto wspomnieć, iż badanie to może być przeprowadzane w ramach NFZ.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Badanie dna oka

→ Cefalometria

→ Tapicerowanie fotela


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button