Test oddechowy Helicobacter pylori
72
350
Test oddechowy Helicobacter pylori

Test oddechowy Helicobacter pylori - cena

Test oddechowy na obecność Helicobacter pylori opierający się na aktywności ureazy, w odróżnieniu do innych metod nieinwazyjnych jest najskuteczniejszy, niezwykle czuły (90-96%) i swoisty (88-100%). Jest również nieporównywalnie bardziej komfortowy i bezpieczny dla pacjentów w odróżnieniu od badania endoskopowego. Polega na wypiciu roztworu z mocznikiem znakowanym radioaktywnym izotopem węgla. Następnie pacjent jest proszony o wydmuchiwanie powietrza przez rurkę do specjalnej probówki. Próbka do badania pobierana jest dwukrotnie. Test można wykonać w większości laboratoriów medycznych.
Cena testu oddechowego na obecność Helicobacter pylori oscyluje w granicach od 72 zł do 350 zł. Ostateczny koszt badania zależy od lokalizacji oraz laboratorium medycznego, w którym przeprowadzane jest badanie. Warto wspomnieć, iż badanie nie jest refundowane przez NFZ.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Domowy test hCG z krwi

→ Ozonowanie krwi

→ Stroik bożonarodzeniowy


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button