Odtrucie alkoholowe
600
2 400
Odtrucie alkoholowe

Odtrucie alkoholowe - cena

Alkohol zawiera w swoim składzie szereg toksyn prowadzących do zaburzeń w gospodarce jonowo- elektrolitowej oraz niedoborów witamin i minerałów w organizmie. Celem detoksykacji organizmu jest przede wszystkim przerwanie ciągu alkoholowego oraz złagodzenie skutków (zarówno fizycznych, jak i psychicznych) odstawienia alkoholu poprzez podaż płynów i odpowiednich preparatów. Odtrucie alkoholowe, czyli detoksykacja organizmu przeprowadzana jest w warunkach klinicznych pod okiem lekarzy i pielęgniarek, którzy przeprowadzają badania krwi oraz inne testy pozwalające skutecznie kontrolować ilość pozostałych w organizmie substancji szkodliwych oraz monitorować stan pacjenta.
Cena odtrucia alkoholowego mieści się w przedziale od 600 zł do 2 400 zł. Ostateczny koszt terapii zależy przede wszystkim od ośrodka, w którym detox jest przeprowadzany, a także czasu trwania odtrucia. W koszt terapii wliczone są podawane środki lecznicze, wykonane badania, konsultacje i pomiary.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Kalibracja alkomatu

→ Badanie moczu u kota

→ Wykrywanie żył wodnych


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button