Spacer socjalizacyjny dla psa
40
100
zł/h
Spacer socjalizacyjny dla psa

Spacer socjalizacyjny dla psa - cena

Spacer socjalizacyjny to usługa z zakresu zoopsychologii. Jest to zorganizowany grupowy lub indywidualny spacer opiekunów i ich psów, często w obecności behawiorysty lub trenera, którzy na bieżąco udzielają porad i czuwają nad przebiegiem takiej aktywności. Głównym celem spacerów socjalizacyjnych jest umożliwienie psu kontaktu i zabawy z innymi psami, nauka komunikacji oraz odpowiedniego zachowania (czy to chodząc na smyczy, czy w stosunku do innych zwierząt), a także przepracowanie pewnych problemów behawioralnych zwierzęcia. Spacery odbywają się w różnorodnych miejscach, po to aby pies wypracował poprawne zachowania zarówno w spokojnych, mniej uczęszczanych miejscach, jak i w centrum miasta. Spotkania trwają minimum godzinę.
Cena godzinnego spaceru socjalizacyjnego dla psa oscyluje w granicach od 40 zł do 100 zł. Ostateczny koszt spotkania zależy przede wszystkim od lokalizacji, renomy ośrodka lub behawiorysty/trenera oferującego taką usługę, rodzaju spaceru (spacer miejski, mijanki, dla szczeniaków, spacery grupowe czy indywidualne).

 

Może Cię również zainteresować:

→ Fitness dla psów

→ Kasztany

→ Kolczyk w pępku


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button