Kot Cymric
1 800
6 000
Kot Cymric

Kot Cymric - cena

Cymric, inaczej kot walijski to długowłosy kot bez ogona - odmiana bezogoniastych Manksów. Rasa ta została wyhodowana przypadkiem w Kanadzie. Nazwa rasy - Cymric czyt. kumric pochodzi od celtyckiej nazwy Walii. Cymric to rasa rzadka, bardzo mało znana. Koty walijskie mają łagodne i miłe usposobienie, są spokojne i zrównoważone. Charakteryzują się niezwykłą inteligencją i ciekawością. Poprzez swoje usposobienie, dobrze dogadują się z innymi zwierzętami, w tym z psami. Charakterystyczną cechą tej rasy jest długa sierść we wszystkich odmianach barwnych i wzorach oraz brak ogona - najbardziej wartościowymi osobnikami są koty z wgłębieniem w miejscu ogona.
Cena kota Cymric rozpoczyna się od 1 800 zł, a kończy na 6 000 zł. Ostateczny koszt zależny jest od renomy hodowli, rodowodu kota, jego wieku, płci, przeznaczenia hodowlanego oraz wyglądu.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Konsultacja behawioralna kota

→ Meta Verified

→ Drzewko cytrynowe


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button