Świstak
4 999
Świstak

Świstak - cena

Świstak to typowo górskie zwierzę wywodzące się z rodziny wiewiórkowatych. Zwierzęta te większość swojego życia spędzają na spaniu, a okres ich hibernacji może trwać nawet 8 miesięcy. Ich przebudzenie uznawane jest za pierwszy zwiastun nadchodzącej wiosny. Według konwencji waszyngtońskiej chronione są dwa gatunki świstaka: długoogoniastego (Marmota caudata) i himalajskiego (Marmota himalayana). W Polsce ochroną gatunkową objęty jest żyjący w naszym kraju gatunek świstaka tatrzańskiego.
Zarówno na świecie jak i w naszym kraju nie odnotowuje się praktycznie żadnych transakcji kupna/sprzedaży świstaków, stąd też trudno ustalić wiarygodną wartość tego zwierzęcia. Udało nam się jedynie dotrzeć do oferty sprzedaży świstaka tatrzańskiego sprzed kilku lat, która opiewała na kwotę 4 999 zł.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Gepard

→ Tukan

→ Paczka InPost

 


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button