Plastyka brzucha
4 200
30 000
Plastyka brzucha

Plastyka brzucha - cena

Abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha to czasami jedyny sposób, aby pozbyć się rozstępu mięśni prostych czy nadmiaru wiotkiej skóry po ciąży lub intensywnym odchudzaniu. Plastyka brzucha jest operacją z zakresu chirurgii plastycznej, polegającą na redukcji tkanki tłuszczowej oraz naciągnięciu skóry. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Ostateczny efekt pooperacyjny widoczny jest po 6-12 miesiącach. Ze względu na długi okres rekonwalescencji, czasochłonność i złożoność operacji abdominoplastyki, zabieg ten jest jednym z droższych.
Plastyka brzucha przeprowadzana na zasadach komercyjnych mieści się w przedziale od 4 200 zł (mini plastyka brzucha) do 30 000 zł. Na ostateczny koszt zabiegu wpływ mają przede wszystkim: wielkość miasta, renoma i prestiż kliniki, w której przeprowadzana jest operacja, złożoność i stopień skomplikowania zabiegu oraz jego technika, dodatkowe zabiegi np. liposukcja.
Warto wspomnieć, iż w nielicznych przypadkach plastyka brzucha może być wykonana w ramach ubezpieczenia NFZ.

 

Może Cię również zainteresować:

→ Powiększenie pośladków tkanką tłuszczową

→ Body wrapping

→ Karaś


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button