Starlink
335
430
zł/miesiąc
Starlink

Starlink - cena

Starlink to sieć internetu satelitarnego projektu firmy SpaceX z Elonem Muskiem na czele. Pierwsze satelity trafiły na orbitę w 2019 r., obecnie w przestrzeni kosmicznej nad Ziemią krąży ich już ok. 4500. Ostateczny projekt zakłada wysłanie kolejnych kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy. Niewątpliwymi zaletami tej sieci jest jej globalny zasięg, szybkość, stabilność połączenia nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych i w odległych zakątkach kraju/świata, a także mobilność usługi.


Cena miesięcznego abonamentu internetu domowego Starlink wynosi od 335 zł (pakiet podstawowy) do 430 zł (Starlink Roaming globalnie - korzystanie z sieci na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu). Aby móc korzystać z usługi, koniecznym jest zakup pakietu startowego w cenie 2720 zł, obejmującego antenę, router, okablowanie oraz zasilacz. Opłata jest jednorazowa. Warto wspomnieć, iż firma oferuje 30-dniowy okres próbny z gwarancją zwrotu poniesionych kosztów zakupu, w czasie którego można przetestować dowolną usługę.

 

Może Cię również zainteresować:

→ AirPods Pro 2

→ Szwagromat

→ USG gałek ocznych


Nie zgadzasz się z tą wyceną lub uważasz, że jest ona nieaktualna? Poinformuj o tym innych użytkowników przy pomocy formularza DODAJ WYCENĘ i dodawaj oraz edytuj wyceny samodzielnie. Razem tworzymy cenową mapę Polski!


Reklamuj swoją firmę w tym miejscu. Więcej informacji »

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button